Öncel:“Kalite tesadüf değildir”

Gıda, üretim, ithalat ihracat ve yoğunluklu olarak da inşaat üzerine faaliyet gösteren Önceller İnşaat, yılların tecrübesi ve deneyimli kadrosuyla Gaziantep’te inşaatın marka yüzü olmaya devam ediyor.

Öncel:“Kalite tesadüf değildir”

İnşaat sektörünün geleceğini gazetemize değerlendiren Önceller İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Öncel, “Kalite tesadüf değildir. Yılların tecrübesi ile sektörün parlayan yıldızı Önceller İnşaat müşterilerine kalite sunuyor” dedi.

SEKTÖREL TECRÜBEMİZ BİZİ BAŞARIYA TAŞIDI

Önceller İnşaatın dünü, bugünü ve yeni projeleriyle yarınlarını değerlendiren Öncel, “Babamızdan devraldığımız ve 1965 yılından beri faaliyet gösteren firmamız Diyarbakır’da işletme hayatına başlamış olup geri kalan işletme hayatımızı da Gaziantep merkezli olarak sürdürüyoruz. İlk zamanlar gıda üzerine iş yapan bir aile şirketi olarak faaliyet gösterdik. 1992 yılında ilk inşaat olarak bir sektörel tanışmamız oldu. Gıda ve taşımacılık sektöründe hep var olduk. Son on yıllık dilimde ihracatta aktif hale geldik. Beş erkek kardeş olarak inşaatta da yoğunlaştık, okul, hastane, konut projeleri ile önemli projelere imza atıyoruz” ifadelerine yer verdi.

BİRÇOK PROJEDE YER ALDIK

Gaziantep’te birçok projenin tamamlanmasında imzalarının bulunduğunu söyleyerek tamamlamış oldukları projelerden bahseden Öncel, “Amerikan Kültür Koleji, Birey Okulları, Anadolu Fen Lisesi’nin yanı sıra İbrahimli 2 bölgesinde, Metro Bölgesinde, Atatürk Mahallesi’nde Gazikent’te Akkent’e, Burak Mahallesi’nde devam eden ve yeni başlayacak projelerimiz de mevcut” dedi.

GÜVENE DAYALI HİZMET SUNUYORUZ

Sektörde 1968 yılından bu yana var olduklarını ve Gaziantep’e 35 yıl önce gelerek piyasada güven oluşturduklarını vurgulayan Öncel, “Önceller İnşaat olarak biz müşterilerimize kalite sunuyoruz. Güvene dayalı ticaret yapmaya önem veriyoruz. Para kazanmaktan ziyade insanları kazanmak istiyoruz. Önceller inşaat olarak her bütçeye hitap ediyoruz. Her bütçeye göre kalite oluşturabiliyoruz. Üretim de yapıyoruz. İnşaat da yapıyoruz. İhracat da yapıyoruz. İhracatlarımız aktif olarak devam ediyor. Rölantiye olarak aldığımız bir gıda sektörümüz mevcut. Oyuncak sektöründe de faaliyet gösteriyoruz. Üretimlerimiz şu anda Irak’ta devam ediyor” ifadelerine yer verdi.

PROJE ÜRETMEYEN FİRMA BATMAYA MAHKUMDUR

Kalitenin tesadüf olmadığını söyleyerek yakın zamanda önemli projelere imza atacaklarını söyleyen Öncel, “Kalite tesadüf değildir.  Öncüller İnşaat olarak 2025 yılına kadar ki projelerimizi tamamladık. Planlı olarak hareket ediyoruz. 2025 yılından sonrası için tabi ki de hedeflerimiz var. Biz 5 yıllık 7 yıllık planlar üretiriz. Köklü bir aile şirketiyiz. Kardeşler sırt sırta vererek önemli projelerde yer almaya devam edeceğiz” dedi. (AHMET ATMACA)

Haber Merkezi
05.04.2018
Etiketler

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

BENZER HABERLER