AK Parti Milletvekili Erdoğan 'dan 10 Ocak Gazeteciler günü mesajı

AK Parti Milletvekili Erdoğan 'dan 10 Ocak Gazeteciler günü mesajı

"10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN"

Toplumumuzun hızlı, doğru, tarafsız haber alma hakkını temin etmek için emek veren, ülkemizin demokrasi standartlarının artmasına, kalkınmasına, güçlenmesine katkı sağlayan tüm gazetecilerimizin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü en içten dileklerimle tebrik ediyorum.

Bugün Türkiye en yeni iletişim teknolojileri, sosyal medya, internet gazeteciliği konularında dünyanın önde gelen ülkeleri arasında yer almaktadır. Kişilerin her türlü sorunlarını dile getirmelerine ve ülke gündemine ilişkin görüşlerini duyurmalarına olanak sağlamakta olup, dünyanın dört bir yanından bizlere ulaştırdıkları haberler ile o insanların sevinçlerine ve hüzünlerine bizleri de ortak etmektedirler.

Çalışan gazetecilerimizin rahat çalışma koşullarına sahip, emeğinin hakkını alabildiği, kendini geliştirebildiği bir basın ortamına kavuşmaları en büyük dileğimdir.Değerli Basın Çalışanları arkadaşlarımın “Çalışan Gazeteciler Günü” nü kutluyor, görevlerini yaparken yaşamlarını yitiren basın çalışanlarını, basın şehitlerini saygıyla anıyor, tüm basın çalışanlarımıza selamlarımı ve başarı dileklerimi sunuyorum.

Haber Merkezi
09.01.2019

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

BENZER HABERLER