Bahçeşehir Koleji’nde kep töreni heyecanı

Bahçeşehir Koleji’nde kep töreni heyecanı

Bahçeşehir Koleji Gaziantep Kampüsü 2018-2019 Eğitim - Öğretim yılı kep atma töreni, 22-23 Mayıs tarihlerinde gerçekleşti.

8. Sınıf ve 12. Sınıf olmak üzere toplam 155 öğrenci, kepleri ile birlikte geleceğe bir adım daha attı. Bahçeşehir Koleji Gaziantep Kampüsü konferans salonunda düzenlenen etkinlik öncesi, misafirler için kokteyl ve müzik dinletisi gerçekleştirildi.

Yüzlerce velinin katıldığı tören, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Kampüs Müdürü Sayın Şeyma TANRIÖVER ve Lise Müdürü Sayın Aydın TURAN’ın, yapmış oldukları açılış konuşmalarının ardından, program, bayrak ve flama teslim töreni ile devam etti. Akabinde diploma töreni ile devam eden program öğrencilerin keplerini atmaları ile son buldu. Öğrencilerin mutluluğu dikkat çekerken, velilerin heyecanı ise gözlerden kaçmadı.

Bahçeşehir Koleji lise eğitiminde proje bazlı, yabancı dil eğitimi ağırlıklı, STEM odaklı eğitim anlayışını hayata geçirir. Öğrencilerin sadece üniversite sınavına değil, üniversite hayatına hatta iş hayatına hazır olmalarını sağlayacak alt yapı ile lise eğitimini tamamlamaları hedeflenir. STEM Center’da projelerini hayata geçiren, MASTER 6 ile hayata artı değerlerle hazırlanan, uluslararası ölçme ve değerlendirme denetiminde İngilizcelerini mükemmelleştiren, uluslararası eğitim programlarına katılarak vizyonlarınıgeliştiren Bahçeşehir Koleji öğrencileri farklı, yaratıcı ve çağdaş bireyler olarak hayata donanımlı bir şekilde başlamanın avantajını hayatları boyunca yaşar

 

Haber Merkezi
24.05.2019

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

BENZER HABERLER