Basın camiasının acı günü

Yılladır Gaziantep’te spor muhabirliği görevi yapan Gaziantep’in emektar gazetecilerinden iki çocuk babası Musa Baş 38 yaşında hayata gözlerini kapadı.

Basın camiasının acı günü

Geçtiğimiz hafta salı günü yüksek tansiyona bağlı olarak geçirdiği beyin kanaması sonrası kaldırıldığı hastanede bir haftadır yoğun bakım ünitesinde tedavi edilen genç gazeteci Musa Baş yaşam mücadelesini daha fazla sürdüremedi ve hayatını kaybetti.

Gazeteci Musa Baş dün öğle namazını müteakip Yeşilkent Mezarlığı’nda dualarla toprağa verilirken genç muhabiri son yolculuğunda ailesi ve sevenleri ile birlikte basın camiasındaki mesai arkadaşları yalnız bırakmadı.

CENAZEYE KATILIM YOĞUN OLDU

Cenaze törenine Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Osman Toprak, Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü Başkanı Adil Sani Konukoğlu, Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Mehmet Tuncay Yıldırım, Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İbrahim Ay, Polisgücü Spor Kulüp Başkanı Mehmet Kaplan, Gazişehir Gaziantep Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, Gazişehir Gaziantep yöneticisi Cihan Koçer, Gaziantep Esnaf Odalar Birliği Başkanı Ömer Küsbeoğlu, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Abdulkadir Gözegir,  yanı sıra Gaziantepli spor adamları, çok sayıda gazeteci, yakınları ve sevenleri katıldı.

TAZİYELER KABUL EDİLİYOR

 

Genç yaşta hayatını kaybeden Musa Baş için taziyeler Dumlupınar Mahallesi Kahramanlar Sokak içerisinde bulunan Dumlupınar Sosyal Tesisi’nde kabul ediliyor.

Haber Merkezi
07.05.2019

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

BENZER HABERLER