Gaziantep Kent Konseyi Öğrenci Başkanlık görevi Sempati Koleji’ne verildi

Gaziantep Kent Konseyi Öğrenci Başkanlığı seçimi gerçekleştirildi. Kent Konseyi Öğrenci Başkanlığı’na Özel Sempati Anadolu Lisesi 9A Sınıfı öğrencilerinden Arda Aksoy seçildi.

Gaziantep Kent Konseyi Öğrenci Başkanlık görevi Sempati Koleji’ne verildi

Gaziantep Kent Konseyi Öğrenci Başkanlığı seçimi gerçekleştirildi. Kent Konseyi Öğrenci Başkanlığı’na Özel Sempati Anadolu Lisesi 9A Sınıfı öğrencilerinden Arda Aksoy seçildi. Meclis Başkanlığı görevine seçilen Aksoy’un ailesi ve öğretmenleri başarı mutluluklarını dile getirirken Sempati Koleji Kurucusu Serkan Albayram ise, “Sempati Koleji eğitimde farkındalık yaratıyor. Öğrencimizi tebrik ediyor. Çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

SEMPATİ KOLEJİ EĞİTİMDE FARK YARATIYOR

10-16yaş öğrencilerinden oluşan Çocuk Meclisi Başkanlığına Özel Sempati Anadolu Lisesi 9A Sınıfı Öğrencilerinden Arda Aksoy seçildi. Başkanlık görevine seçilen Arda Aksoy’u bu anlamlı gününde ailesi, okul öğretmenleri ve okul kurucusu Serkan Albayram da yalnız bırakmadı. Albayram, okul öğrencilerinden Arda Aksoy’un başarısını ise şu cümlelerle özetledi, “Sempati Koleji öğrencilerimiz gerek eğitimdeki başarıları ile gerekse de böyle sosyal başarıları ile farkındalıklarını ortaya koyuyor. Öğrencimiz Arda Aksoy’a yeni görevinde başarılar diliyorum”  (AHMET ATMACA)

Haber Merkezi
20.01.2020

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

BENZER HABERLER