Milli maç Gaziantep'te oynanmayacak

Milli maç Gaziantep'te oynanmayacak

Türkiye-  Sirbistan milli maçına ev sahipliği yapacak olan Gaziantep pandemi süreci dolayısıyla alınan yeni bir kararla iptal edildi. Konuyla ilgili açıklama yapan Gaziantep  Valisi Davut Gül, “Milli takımımızın oynayacağı ilk seyircili maçın Gaziantep’te oynanması şartıyla bu maçın bizde oynanmamasını yetkililerden talep ettik” dedi.

TÜRKİYE SIRBİSTAN MİLLİ MAÇI GAZİANTEP’TE OYNANMAYACAK

Geçtiğimiz haftalarda gündeme gelen ve Türkiye Sırbistan milli maçına ev sahipliği yapacağı netleşen Gaziantep için Gaziantep Valiliği tarafından yetkililere bir talepte bulunularak seyircisiz olarak gerçekleştirilecek maçın Gaziantep’ten iptali ve ilk seyircili milli maçın da Gaziantep’te oynanması şartıyla karar alınması istendi.

VALİ GÜL ŞARTLI TALEPTE BULUNULDUĞUNU AÇIKLADI

Vali Gül, Türkiye Sırbistan maçının Gaziantep’ten iptali hususunda sosyal medya hesaplarında şu açıklamalara yer verdi, “Türkiye-Sırbistan Milli maçı Gaziantep’te oynanacaktı; pandemi dolayısıyla maçlar seyircisiz oynandığından Milli takımımızın oynayacağı ilk seyircili maçın Gaziantep’te oynanması şartıyla bu maçın bizde oynanmamasını yetkililerden talep ettik” (AHMET ATMACA)

Haber Merkezi
10.09.2020

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

BENZER HABERLER