Gaziantep'te bazı yollar trafiğe kapatılacak

Gaziantep’te 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak.

Gaziantep'te bazı yollar trafiğe kapatılacak

Yapılan açıklamada, "30 Ağustos Zafer Bayramı İl Kutlama Komitesince hazırlanan program doğrultusunda 30 Ağustos 2019 Perşembe günü 15 Temmuz Demokrasi Meydanında yapılacak etkinlikle ilgili olarak alınacak trafik tedbirler kapsamında;
- Muammer Aksoy Bulvarı, Emniyet üçlü kavşağından kapatılarak akımın Kıbrıs Caddesi Grand kavşağı istikametine yönlendirilecektir.
- Şehit Yusuf Erin Caddesi, Büyükşehir Belediyesi kavşağından kapatılarak akımın Gazimuhtarpaşa Bulvarı istikametine yönlendirilecektir.
- Tufan Hamamı Caddesi ile 16 Caddenin kesişiminden kapatılarak trafik akımı Kemal KÖKER Caddesi ile Eski Havuzlu kavşak istikametine yönlendirilecektir.
- Kemal KÖKER Caddesi, Zabıta Daire Başkanlığı önünden kapatılarak trafik akımı Sacır Sokak istikametine yönlendirilecektir.
- Hürriyet Caddesinin Maarif Köprülü kavşak alt girişi kapatılarak Atatürk Bulvarı ve Suburcu Caddesi istikametine yönlendirilecektir.
- İstasyon Caddesi- Maarif kavşağından Suburcu Caddesi ile Atatürk Bulvarı istikametine bağlantı yolu (Maarif Kavşağı üstü) kapatılacaktır.
- Dayı Ahmet Ağa Sokak kapatılarak trafik akımı Karagöz Caddesi ile Gaziantep Kalesi istikametine
yönlendirilecektir.
- Dere Kenarı Caddesinin Ali Nacar Camii kavşağından Stad kavşağına kadar olan kısmı kapatılarak, trafik akımı Kepkep sokak istikametine yönlendirilecektir.
- İstasyon Caddesinin Eski Müze Kavşağından kapatılarak trafik akımı Kamil Ocak Caddesi ve Köprü sokak üzerine yönlendirilecektir.
-Muammer Aksoy Bulvarı ile 36016 Sokak kesişimi kapatılarak trafik akımı Kamil Ocak Caddesi üzerinden yönlendirilecektir.
- Sebahat Göğüş Caddesi ile Muammer Aksoy Bulvarı kesişimi kapatılarak trafik akımı Gençlik Spor İl Müdürlüğü istikametine yönlendirilecektir.
30 Ağustos 2019 Cuma günü saat 07.00’ dan 15 Temmuz Demokrasi Meydanındaki etkinlikler bitimine kadar araç trafiğine kapatılacaktır.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur."ifadelerine yer verildi.

Haber Merkezi
29.08.2019

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

BENZER HABERLER