GTO heyetinden Ankara çıkarması

Gaziantep Ticaret Odası GTO Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanlık Divanı'ndan oluşan heyet reel sektörün sorunlarına çözüm aramak için Ankara'ya gitti. Salgın süreci, yaşanan sorunlar ve çözüm önerileri görüşüldü.

GTO heyetinden  Ankara çıkarması

ENERJİ ALTYAPISI GÖRÜŞÜLDÜ

 

GTO'nun 30 bine yakın üyesini temsil eden 41 Meslek Komitesinden alınan geri bildirimler neticesinde hazırlanan, sektörel sorunlar ve çözüm önerilerini içeren raporu sunarak istişarelerde bulunan heyetin ilk durağı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Abdullah Tancan oldu. Tancan’ı 2.'si düzenlenecek Güneydoğu Enerji Forumu'na davet eden heyet, enerji altyapısı üzerine görüş alışverişinde bulunuldu.

 

ADALET BAKANI GÜL İLE GÖRÜŞTÜLER

Reel sektörün ihtiyaç ve talepleri için istişarelerde bulunmak üzere Ankara'da bulunan GTO Heyeti, program kapsamında ikinci görüşmesini T.C. Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ile gerçekleştirdi. GTO Heyeti görüşmelerine TBMM İdare Amiri ve Gaziantep Milletvekili Ali Şahin ile devam etti.

 

MİLLETVEKİLLERİ İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTRİLDİ

GTO Heyeti, Gaziantep AK Parti ve MHP Milletvekilleri ile ortak toplantı gerçekleştirdi. 

Gaziantep Milletvekilleri; Sermet ATAY, Derya BAKBAK, Mehmet ERDOĞAN, Mehmet Sait KİRAZOĞLU, Nejat KOÇER, Ali ŞAHİN, Ahmet UZER  ve Müslüm YÜKSEL'in katıldığı toplantıda, GTO üyelerini temsil eden 41 Meslek Komitesinden alınan geri bildirimler neticesinde hazırladığı "SEKTÖREL SORUNLAR, ÇÖZÜM ÖNERİLERİ VE BEKLENTİLER" raporu hakkında istişarelerde bulunuldu.GTO Heyeti, Ankara programının ilk gün temaslarını;Gaziantep CHP Milletvekilleri İrfan KAPLAN, Bayram YILMAZKAYA ve İYİ Parti Milletvekili İmam Hüseyin FİLİZ ile yaptığı istişare toplantısıyla sonlandırdı.

 

Haber Merkezi
19.02.2021

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

BENZER HABERLER