Hak sahiplerine Mavikent 5. etap müjdesi

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu dar gelirli ailelere yönelik yaptırdığı Mavikent Konutlarının 5’inci etap inşaat çalışmalarını yerinde inceleyerek bilgi aldı.

Hak sahiplerine Mavikent 5. etap müjdesi

Şahinbey Belediyesi tarafından dar gelirli ailelerin ev sahibi olması için yaptırılan Mavikent Konutları'nın 5’inci etabında inşaat çalışmaları hızlı bir şekilde devam ediyor. Geçtiğimiz aylar içerisinde 30 binden fazla kişinin başvurduğu ve yapılan kurayla 1201 hak sahibi belirlendiği Mavikent 5. Etap konutlarının yılsonunda tamamlanarak hak sahiplerine teslim edilmesi hedefleniyor.

BU YILSONUNA KADAR BİTECEK

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Mavikent 5. Etap konutlarında çalışmaların hızla ilerlediğini belirterek, “Mavikent 5. Etap 1.245 konutumuzun inşaatı hızlı bir şekilde devam ediyor. Bu yılsonuna doğru dairelerimizi hak sahiplerine teslim edeceğiz. Her yaptığımız etabı bir öncekine göre geliştirerek ve güzelleştirerek yapmaya çalışıyoruz. Burası diğer etaplara göre daha da güzel olacak. Örnek dairemizde yaklaşık 15 gün içerisinde tamamlanmış olacak. Vatandaşlarımız Ramazan ayı içerisinde her Pazar günü örnek daireyi gezebilirler.” dedi.

Haber Merkezi
02.05.2018

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

BENZER HABERLER