Gazişehir Kulüp Başkanı Konukoğlu: Süper lig hedefimize ulaşacağız

Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü (GFK) Başkanı Adil Sani Konukoğlu, sezon başlarken belirledikleri Süper Lig hedefine ulaşacaklarını söyledi.  

Gazişehir Kulüp Başkanı Konukoğlu: Süper lig hedefimize ulaşacağız

Konukoğlu, yönetim kurulu üyeleri, teknik direktör Erkan Sözerikaptanlar Pierre Webo ve Ahmet Kesim’in katılımıyla Gazişehir GFK tesislerinde basın mensuplarıyla bir araya geldi. 

Biz birlikte olursak, basınıyla, seyircisiyle, futbolcusuyla, teknik heyetiyle, yönetimiyle birbirimize kenetlenirsek bu işi başarırız” diyen Konukoğlu, sezonun ikinci yarısında ortaya koydukları performansı değerlendirdi. 

İlk altı maçta altı galibiyet aldıklarını, bir ara verdikten sonra üst üste dört galibiyet elde ettiklerini belirten Konukoğlu, “Neticesinde de ikinci yarıda toplanan 33 puan var. Bu sayede de Play-Offa kalmanın mutluluğunu hep beraber yaşıyoruz” dedi. 

Basın mensuplarından Play-Offun sonuna kadar takımın ve kentin motivasyonunu üst düzeyde tutacak yayınlar yapmalarını isteyen Konukoğlu, şöyle devam etti: 

Bugün buraya gelerekGazişehir GFK’ya sahip çıktığınız ve desteklediğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Var gücünüzle destek oluyorsunuz. Sizlerden bir ricamız daha var. Play-Offun sonuna kadar motivasyonumuzu üst düzeyde tutacak şekilde desteklemenizdirİnşallah hedefimize ulaşacağız. Ekip olarak birlik ve beraberlik içerisinde bu işe kilitlendik.” 

ŞİMDİ BİRLİK OLMA ZAMANI” 

Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü  Teknik Direktörü Erkan Sözeri de takımın ikinci yarı sergilediği performansın dikkate değer olduğunun altını çizdi.   

Ankaragücü maçına kadar ilk ikiyi kovaladıklarını anlatan Sözeri, “Bu bize motivasyonun yanında stres de yaşattı. Hiç normal maç oynamadık, hep final maçı oynadıkKayıp etmememiz gerektiğini bilerek oynadıkZaman zaman eksikler ve hatlar yaptık ama öncelikli hedefimiz bu takımı ayağa kaldırmaktı” diye konuştu. 

Öncelikli hedef ilk iki veya Play-Offtu. Hepsini kovaladık. Hedeflediğimiz yere de geldik. Balıkesir maçına kadar ilk ikiyi kovalarken Play-Offa kalmama riski yaşadık. Dolayısıyla demoralize de olduk” diyen Sözeri, sözlerini şöyle sürdürdü: 

“Hedefimize ulaştık. Bu yolda basın mensuplarının eleştirileri yol gösterici oldu. Zaman zaman üzüldükse de bizim üzdüklerimiz de oldu. Onu da stresimize verin. Üzdüysem de özür dilerim. Şimdi top yekûn birlik olma zamanı. Üzüntüm, stadyumu dolduramadık. Altı da altı yaptık. Dörtte dört yaptık yine de yarısını doldurmadık. Futbolda 12’inci adam seyircidir. Gaziantep'in plakası olan 27'nin yanına üç sıfır koyup stadyumu doldurursak; futbolda hiçbir zaman söz verilmez ama ben oyuncularım ve kendim adına söz veriyorum Bursa’daki finale katılacağız. Biz bu davaya inandık biz bu davaya baş koyduk. 

Haber Merkezi
03.05.2018

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

BENZER HABERLER