MEHMET YILMAZ’DAN AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ’NE ZİYARET

Ak Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz Haftalık olağan sivil toplum kuruluşları ve resmi kurum ziyaretlerinde aile ve sosyal politikalar ilçe müdürlüğüne ziyarette bulundu.

MEHMET YILMAZ’DAN AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ’NE ZİYARET

Yılmaz; “Aile ve Sosyal politikalar Müdürlüğümüz, Devletin gülen yüzünü ve şefkatli elini temsil eden bir kurumdur. Bu manada Devletin topluma dokunuşu Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğümüz vasıtasıyla olmaktadır bu manada bu tür kurumlarımızın önemi büyüktür. Bu kurumlarımızın temel amacı mutlu birey ve güçlü ailelerden oluşan müreffeh bir toplum için, zamanın ruhunu yakalayan, değişimi yönetebilen ve buna yönelik dönüşümü gerçekleştiren, Milli ve manevi değerlere sahip, sosyal riskleri önleyici sosyal politikalar geliştiren ve uygulayan bir kurum  olması gerekmektedir” dedi.

Bu kapsamda yaptıkları çalışmalardan dolayı Aile ve Sosyal Politikalar ilçe müdürü Sn. M.Ferdi Bozkurt nezdinde tüm kurum çalışanlarına ve emek veren herkese teşekkür etti. Her zaman yanlarında olduklarını belirterek günün anısına Sn. M.Ferdi Bozkurt’a Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın resmini hediye etti.”

 

Haber Merkezi
26.10.2018

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

BENZER HABERLER