Şahinbey’de ilk meclis

31 Mart seçimlerinin ardından Şahinbey Belediyesi'nde ilk meclis toplantısı gerçekleştirildi.

Şahinbey’de ilk meclis

31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından Şahinbey İlçesi’nin tercihi olan ve Nisan ayı itibariyle de mazbatasını alarak üçüncü başkanlık dönemine imza atan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu yeni meclise başkanlık etti. Mecliste önemli seçimler yapılarak Başkan Vekilleri, encümenler ve komisyon temsilcileri belirlendi.

 MİLLETİMİZİN ÜÇÜNCÜ DÖNEM DESTEĞİNİ ALDIK

Yeni meclisin ilk toplantısında konuşan Başkan Tahmazoğlu,  “2019-2024 yeni dönem ilk meclis toplantısına başlamadan önce yeni seçilen tüm meclis üyelerimizi kutluyorum. Milletimiz üçüncü kez yeniden desteğini de artırarak, yola devam kararı aldı. Bu dönemde tüm meclis üyelerimizle birlikte geçmişte olduğu gibi yine güzel işlere imza atacağız. İlk Meclisimiz çok güzel başladı İnşallah bundan sonrada böyle devam eder” ifadelerinde bulundu.

 BAŞKAN VEKİLLERİ VE KOMİSYON SEÇİMLERİ YAPILDI

Yeni dönemde Şahinbey Belediyesi Meclis Başkan Vekilliğine Cuma Güzel, Hüseyin Kılıç, Divan Asil Katip Üyeliğine Muzaffer Çolak, Mustafa Kaplan, Divan Yedek Katip Üyeliğine Gamze Gül Günsoy ve Bekir Aslan seçildi. Encümen Üyeliğine Hanifi Kızılbağ, Hüseyin Deveci seçilirken, Sosyal Yardım Değerlendirme Kurulu Üyeliğine Müslüm Yüksel ve Gamze Gül Günsoy seçildi. İmar ve Bayındırlık Komisyonu üyeliğine Cuma Güzel, Hilmi Öztürk, Halil Uğur, Ali Bayram Özkardemli, Hasan Şencan Plan ve Bütçe Komisyonu üyeliğine Sait Şahin, Fettullah Genç, Bekir Aslan, Bedia Darıcılar, Mahmut Demirel,  Tarife Komisyonu üyeliğine Aslettin Yıldız, Hamit Kiraz, Nebi Kaplan, Halil Karakuş ve Uğur Kalkan seçildi. (AHMET ATMACA)

 

 

Haber Merkezi
15.04.2019

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

BENZER HABERLER