SBARRO LEZZETLERİ, GAZİANTEPLİ PİZZA SEVERLERİ MUTLU ETMEYE DEVAM EDİYOR

TAB Gıda’nın dünyaca ünlü markası Sbarro, Türkiye’ye özel lezzetleri ile Gaziantep Forum ve Sanko Park AVM’lerde yer alan restoranlarında pizza severleri ağırlayarak, biri birinden eşsiz lezzetler sunmaya devam ediyor.

SBARRO LEZZETLERİ, GAZİANTEPLİ PİZZA SEVERLERİ  MUTLU ETMEYE DEVAM EDİYOR

7TAB Gıda bünyesinde 2007 yılından beri faaliyet gösteren ve bugün Türkiye geneline yayılmış 80’e yakın restoranı ile Türk halkının beğenisini kazanan pizza restoran zinciri Sbarro, pizza severleri mutlu etmeye devam ediyor.

Napoli'nin geleneksel ve nefis İtalyan lezzetlerinin yanı sıra Türkiye’ye özel menüleri ile pizza tutkunlarına doyumsuz tatlar sunan Sbarro, her daim taze ve kaliteli ürünlerin yanı sıra birbirinden eşsiz menüleriyle Forum AVM ve Sanko Park AVM’de pizza severleri ağırlıyor. Ürünlerinde kullandığı lezzetli ve kaynağı belli güvenilir et ürünlerini TAB Gıda’nın ekosistemi içerisinde yer alan Amasya Et Ürünleri’nden tedarik eden Sbarro, eşsiz pizza menülerinin yanı sıra, makarnalar, salatalar, fırın patates, sote sebzeler wrap çeşitleri, çorba ve tatlılardan oluşan geniş ürün yelpazesi ile de Gaziantepli lezzet tutkunlarına benzersiz tatlar sunuyor.

 

“Napoli’den dünyaya yayılan lezzet”

En lezzetli dilimlerin adresi Sbarro'nun hikâyesi, Napoli'den New York'a göçen Carmela ve Gennaro Sbarro çifti tarafından 1956 yılında Amerika'da açtıkları "Sbarro Salumeria" adlı ilk restoranla başlıyor. Brooklyn'de açtıkları bu ilk restoranda taze ürünleri ve lezzetli yemekleri misafirlerinin beğenisine sunan ve yüksek standartlarda hizmet veren Sbarro, müşterilerin ilgisini kısa sürede çekti. Lezzetli ve taze ürünlerin hızlı ve self-servis ile sunulmasından doğan konseptiyle Sbarro, dünyadaki en büyük pizza restoran zincirlerinden biri olmayı başardı. Bugün Türkiye’de TAB Gıda güvencesi ile 80’e yakın restoranda Türk halkına benzersiz pizza deneyimi sunan Sbarro, 7’den 77’ye her kesimin doyurucu adresi olmaya devam ediyor.

 

TAB Gıda hakkında:

ATA Grubu'na bağlı TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş, Burger King®, Sbarro®, Popeyes®ve Arby’s® markalarının Türkiye'de münhasır lisans hakkı sahibi ve Burger King®, Sbarro®, Popeyes® ve Arby’s® restoranlarının Türkiye’deki işletmecisi ve geliştirme ortağıdır. TAB Gıda bünyesinde Burger King® 1995 yılında, Popeyes® ve Sbarro® markaları ise 2007 yılında faaliyete geçmiştir. TAB Gıda 2010 yılında da Arby's®'i bünyesine katmış, 2013 yılında da kendi markası olan Usta Dönerci®’yi kurmuştur. Bugün Türkiye genelinde 650’den fazla Burger King® restoranı, 80’e yakın Sbarro®, 200’ü aşkın Popeyes®, 70’den fazla Arby’s®, 130’dan fazla Usta Dönerci® ve 5 Döner Stop® restoranı bulunmaktadır. Hızlı servis restoran zincirlerini bünyesinde bulunduran TAB Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş. bugüne kadar pek çok ödül alarak, sektörünün lideri konumundadır.

Haber Merkezi
18.04.2019

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

BENZER HABERLER