Tavuk Dünyası lezzet sunuyor

Tavuk Dünyası lezzet sunuyor

Sunduğu lezzet ve tercih edilirlikte sektörün önemli isimlerinden birisi olan Tavuk Dünyası Gaziantep’te 4 yılda 3 şube açtı. Tavuk Dünyası’nın başarılarını Gaziantep SANKO AVM’de basın mensuplarına değerlendiren Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu, “Gaziantep Tavuk Dünyası’nı sevdi. 3 şubemiz ile yılda 230 bin müşterimize ev sahipliği yaptık” dedi.

GAZİANTEP’TE Y 4 YIL DA 3 ŞUBE AÇTIK

Gastronomi kenti Gaziantep’te 4 yıl içinde 3 şube açtıklarını ve yeni bir şube düşüncelerinin mevcut olduğunu söyleyen Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu, “Lezzet dendiğinde Türkiye’nin en önemli şehirlerinin başında gelen Gaziantep’te sadece 4 yıl içinde 3 restorana ulaştık. Üstelik bu restoranlarımız çok kısa zamanda Türkiye’de en iyiperformansgösteren şubelerimiz arasına girmeyi de başardı. Ağırlıklı kırmızı etin tercih edildiği bu bölgede, Antepli konuklarımıza tavuk etini sevdirmiş ve tercihleri arasına girmiş olmak bizler için büyük mutluluk. 2019 yılında Türkiye’de 50 yeni şube açmayı hedefliyoruz” ifadelerinde bulundu.

GAZİANTEP YENİ YENİ YATIRIM PLANLARIMIZ ARASINDA

Tavuk Dünyası’nın başarılarından bahseden Mumcu, “Akılalmaz lezzeti ve farklı konseptiyle yeme-içme sektöründe fark yaratırken, gönüllerde de taht kuran Tavuk Dünyası, 2018 yılı boyunca yaptığı yatırımlarla Türkiye’nin 43 ilinde 177 şubeye ulaşmıştı. 2019 için belirlediği 50 yeni restoran hedefi kapsamında yatırım çalışmalarına devam eden Tavuk Dünyası, yılın ilk 3 ayında 11 farklı şehirde 13 yeni restoranını hizmete açtı. Çok özel tarif reçeteleri ve 12-14 saat marinasyonla hazırladığı leziz tavuklarını, kocaman, doyurucu tabaklarda enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatasıyla konforlu bir restoran atmosferinde ulaşılabilir fiyatlarla sunan Tavuk Dünyası, seçkin ve zengin yemek kültürüne sahip mutfağıyla dikkat çeken Gaziantep’teki ilk restoranını ise 2015 yılında hizmete açtı” diye konuştu.

HIZLI BİR BÜYÜME İÇERİSİNDEYİZ

Tavuk Dünyası’nın yerel ve ulusal piyasada hızlı büyümesinden bahseden Mumcu, “Başarılı bir girişimcilik örneği olarak yeme-içme sektöründe, kendine açtığı yepyeni bir kulvarla yerini alan Tavuk Dünyası, şu anda Türkiye’nin 48şehrinde 190’a yakın restoranıyla misafirlerini ağırlayan bir marka konumunda. Geçtiğimiz yıl hizmete açtığımız yeni şubelerimizle birlikte restoranlarımız lezzet severler tarafından 20 milyondan daha fazla ziyaret aldı. 2019 için belirlediğimiz 50 yeni şube hedefimiz kapsamında ise yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Yılın ilk 3 ayında 11’i de daha önce şubemizin hiç olmadığı şehirler olmak üzere 13 yeni restoranımızınkapılarını konuklarımıza açtık” ifadelerine yer verdi.

GAZİANTEP BEYAZ ETİ SEVDİ

Açıklamaları sırasında Tavuk Dünyası’nın Gaziantep özelindeki yatırım planlarına da değinen Volkan Mumcu, “Gaziantep’deki ilk yatırımımızı bundan 4 yıl önce PrimemallAVM’de gerçekleştirmiştik. Bugün 2 tanesi AVM, biri de cadde üzerinde olmak üzere Gaziantep’te 3 restoranımızla hizmet veriyoruz. Üstelik bu restoranlarımız çok kısa zamanda tüm Türkiye’de en iyi performans gösteren şubelerimiz arasına girmeyi de başardılar. Kırmızı etin tercih edildiği ve aynı zamanda seçkin mutfağıyla dikkat çeken Gaziantep’te, Antepli konuklarımıza tavuğu sevdirmiş ve onların tercihleri arasına girmiş olmak bizler için büyük mutluluk. 2018 boyunca ise Gaziantep’teki keyifli ve konforlu bir atmosfere sahip restoranlarımızla 230 bin Antepli konuğumuzu tavuk ağırlıklı zengin menümüzle ağırladık” dedi. (AHMET ATMACA)

 

 

 

 

 

 

 

Haber Merkezi
20.04.2019

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

BENZER HABERLER