Teras Aqua Park Evleri yaz ayına merhaba dedi

Gaziantep Kilis yolu üzeri 17’inci kilometresinde yer alan Teras Aqua Park Evleri 6.sezonunu geçtiğimiz cumartesi yaza merhaba partisi ile açtı.

Teras Aqua Park Evleri yaz ayına merhaba dedi

TERAS AQUA PARK EVLERİ 6. SEZONU SÜRPRİZ ETKİNLİKLERLE KUTLADI

Site sakinlerinin katıldığı gecede DJ performansları ile katılımcılar unutulmaz bir gece yaşadı. DJ müzik dinletisinin ardından alanda çocuklar için palyaço gösterisi, sürpriz hediye takdimleri, 6. Yıl pasta kesimi ve akabinde havai fişek gösterisi ile Teras Aqua Park Evleri 6.sezonunu kutlamasında coşkulu anlar yaşandı.

TERAS AQUA PARK EVLERİ TATİL KÖYLERİNİ ARATMIYOR
Modern yapısı, sosyal ve spor alanları, yüzme havuzu, Aquası   ile pahalı tatil sitelerini aratmayan bu sitede son yıllarda unutulan sıcak komşuluk  ilişkileri de ön plana çıkarılıyor. Sıcak yaz aylarında,  ulaşımı kolay bir yerde olduğu için serin ve huzurlu ortamı ile Teras Aqua Park Evleri tercih edilirlikte ön sıralarda yer alıyor. Sıcak komşuluk ilişkileri ve doğayla iç içe oluşturulan tüm etkinliklerde tatil köylerinin rahatlığını aratmayan Teras Aqua Park Evleri Gazianteplinin ve çevre illerden gelen vatandaşların da yoğun ilgisini çekiyor. (AYLİN CIKCIK)

 

Haber Merkezi
10.07.2019

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

BENZER HABERLER