AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Korkmaz oldu

AK Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyup Özkeçeci,AK Parti Gaziantep İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevine Abdullah Korkmaz'ın getirildiğini açıkladı.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Korkmaz oldu

 

Yeni Gençlik Kolları Başkanının atanmasının ardından yazılı bir açıklamada bulunan AK Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyup Özkeçeci:

Yaptığımız istişare ve değerlendirmelerin ardından AK Parti Gaziantep İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevine Abdullah Korkmaz kardeşimiz getirilmiştir.

 

GENÇLİĞİ KAZANAN GELECEĞİ KAZANIR

Öncelikle yeni Gençlik Kolları Başkanımızı tebrik ediyorum, yeni görevinin hayırlara vesile olmasını diliyorum.  AK Partimiz, kurulduğu günden bu yana geleceğimizin teminatı olan Gençliğimize büyük önem vermektedir. Biz de bu önemi her platformda ifade edip gereğini yapmaya çalışıyoruz. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimize her daim sahip çıkarak elimizden geldiğince onların çalışmalarında destek olmaya çalışıyoruz.

İl Gençlik Kolları Başkanımız Abdullah kardeşimizin bu görevinde her daim yanında olarak başarısı için gayret sarf edeceğiz. Abdullah kardeşimizin kişiliği ve tecrübesiyle başarılı çalışmalara imza atacağına yürekten inanıyoruz. Bu bir bayrak yarışıdır, bayrağı devralan Abdullah Korkmaz arkadaşımız eminim ki bu görevi inşallah layıkıyla yerine getirecektir.


''GÜÇLÜ GENÇLİKLE KUTLU YÜRÜYÜŞE DEVAM''

Kararın şehrimize ve ülkemize hayırlı olması temennisinde bulunan Özkeçeci şunları ekledi. ‘’AK Parti Teşkilatlarında siyasetin içinde olmak kolay değil. Ne mutlu AK Parti bayraklarını asanlara, bu dava için çalışanlara. Yeni Türkiye davasında küçücük de olsa katkı sağlayabilenlere ne mutlu. Ben bundan önceki bütün gençlik başkanları ve ekiplerine emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Allah kendilerinden ve ekiplerinden razı olsun. Özellikle 15 Temmuz Darbe Girişiminden bu yana yanımızda olan destek veren bizlerle nöbet tutan değerli genç kardeşlerimize de ayrıca teşekkür ediyorum. Her biri bu kutlu yürüyüşün ve onurlu teşkilatın değerli birer mensubu olmaya devam edeceklerdir”

AK Parti 3 Kasım 2002'den bu yana yeni bir Türkiye inşa ediyor. Yeni Gaziantep’in inşasına, Türkiye’nin inşasına Allah'ın izniyle hep birlikte devam edeceğiz. 'güçlü gençlik ile kutlu yürüyüşe devam' sloganıyla 2023 hedeflerini güçlü bir şekilde gerçekleştirmek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Ben yeni gençlik kolları başkanımıza tekrar başarılar diler, Allah yar ve yardımcısı olsun derim.

Haber Merkezi
25.01.2017
Etiketler

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

BENZER HABERLER