Başkan Tahmazoğlu : Millet işi gönül işi”

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Parti Mahallî İdareler Genel Seçimleri Manifestosu’nu açıkladığı programa katıldı.

Başkan Tahmazoğlu : Millet işi gönül işi”

 Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından Şahinbey İlçesine 3. kez Belediye Başkan adayı olarak gösterilen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Mahallî İdareler Genel Seçimleri Manifestosu için düzenlenen programa katıldı. Ankara Arena Spor Salonu’nda gerçekleştirilen programda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan,  “Demokrasi ve ekonomide Türkiye’yi dünyanın en ileri ülkeleri seviyesine çıkartacak reformları hayata geçirmeye devam edeceğiz. Büyükşehirlerimizde, illerimizde, ilçelerimizde ve beldelerimizde kazanacağımız her başarı, ülkemizin aydınlık yarınlarına tutulmuş bir ışık olacaktır” dedi.

 LİDERİMİZİN YOLUNDA İLERLEYECEĞİZ

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çizdiği yolda ilerlemeye devam edeceklerini belirterek, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ülkemizin geleceği adına belirlemiş olduğu yolda emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz. Bu konuda Şahinbey Belediyesi olarak yıllardır göreve geldiğimiz günden bu yana yapmış olduğumuz projelerle vatandaş odaklı çalışmalar yaptık. Bu projelerimize yenisini katarak çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

Aday tanıtım toplantısına, Gaziantep’ten yoğun katılım gerçekleşti. AK Parti’nin Gaziantep ten belediye başkan adayı olarak gösterdiği isimler Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Nizip Belediye Başkan Adayı Mehmet Sarı, İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, Nurdağı Belediye Başkan Adayı Ökkeş Kavak, Araban Belediye Başkanı Mehmet Özdemir, Yavuzeli Belediye Başkanı Kemal Sakaroğlu ve AK Parti İl Başkanı Mehmet Eyüp Özkeçeci, Kadın ve gençlik kolları başkanları da düzenlenen toplantıya katıldı.

Haber Merkezi
01.02.2019

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

BENZER HABERLER