DERMATOLOJİ UZM. DR. KIVILCIM ÇINKIR ÖZSARAÇ MEDICAL PARK GAZİANTEP HASTANESİ’NDE.

Medical Park Gaziantep Hastanesi Dermatoloji ve Dermokozmetik konusunda da yenilikleri ile öncü olmaya devam ediyor. Bu bağlamda Dermatoloji Uzm. Dr. Kıvılcım Çınkır Özsaraç Medical Park Gaziantep Hastanesi’nin seçkin hekim kadrosunda yerini aldı.

DERMATOLOJİ UZM. DR. KIVILCIM ÇINKIR ÖZSARAÇ MEDICAL PARK GAZİANTEP HASTANESİ’NDE.

 

Dermatoloji Uzm. Dr. Kıvılcım Çınkır Özsaraç kimdir?
Uzm. Dr. Kıvılcım Çınkır Özsaraç
2008 yılında Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Tıp eğitimini, 2014’te ise Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Uzmanlık eğitimini başarı ile tamamladı. Kariyer hayatına ilk olarak 2014 ile 2020 yılları arasında Nizip Devlet Hastanesi Dermatoloji Kliniği’nde uzman hekim olarak göreve başlayan Uzm. Dr. Kıvılcım Çınkır Özsaraç sonrasında ise Gaziantep’te 2022 yılına kadar özel bir hastanede görev yaptı.

Birçok ulusal ve uluslarası kongreye ve kursa katılan Uzm. Dr. Kıvılcım Çınkır Özsaraç, Türk Dermatoloji Derneği, Estetik Kozmetik Dermatoloji Derneği ve Gaziantep Tabipler Odası üyesidir.

Medical Park Gaziantep Hastanesi Dermatoloji Uzm. Dr. Kıvılcım Çınkır Özsaraç’ın ilgi alanları; Sivilce ve Sivilce İzleri, Saç Dökülmesi, Leke Tedavisi, Mezoterapi, PRP, Kaşıntı, Botoks, Dolgu, İp Askı Uygulamaları, Lazer Tedavileri olarak sıralanmaktadır.

 

 

Haber Merkezi
16.05.2022

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

BENZER HABERLER