Eğitim-Bir-Sen Gaziantep şubesi İl Divan Toplantısı Yapıldı

Eğitim-Bir-Sen Gaziantep şubesi İl Divan Toplantısı Yapıldı Toplantıya Eğitim-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Şükrü KOLUKISA, Kilis şube başkanı Bekir ŞEN ve Eğitim-Bir-Sen Gaziantep şube yönetim kurulları katıldı.

Eğitim-Bir-Sen Gaziantep şubesi İl Divan Toplantısı Yapıldı

Toplantıda ilk olarak bütün temsilcilikler durum raporunu sundular. Daha sonra divan başkanı Eğitim-Bir-Sen Gaziantep şube başkanı Ahmet GÖK, Gaziantep’teki sendikal  faaliyetleri anlatarak özellikle öğretmenlik meslek kanunu için sendikamızın uzun yıllardır mücadele verdiğini, bu mücadelenin sonucunda da bu kazanımla öğretmenlerin kariyerinin artacağını ve bunun da çok önemli olduğunu anlattı.

Daha sonra söz alan Eğitim-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Şükrü KOLUKISA ise;

  Bizim sendikacılık anlayışımız  üyelerimizin menfaatlerini her zaman ön planda tutmaktır.

Hem dünyadaki mazlumların dert ortağı olmak hem de hakkı çiğnenmişlerin sesi olmak bizim davamızdır. Bizim en büyük sendika olmamız tesadüfi dedildir .En büyük olmamızın sebebi Anadolu’nun atardamarında kurulmuş bir sendikayız. Biz her bağlamda nitelikli bir sendikayız. Diğerleri kısır döngülerle boğulurken biz insan odaklı bir sendikayız. Biz ideolojilerin değil medeniyetin sendikasıyız, dedi.

Haber Merkezi
07.12.2021

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

BENZER HABERLER