LÖSEV GENÇLİK BULUŞMASI GAZİANTEP’TE

LÖSEV GENÇLİK BULUŞMASI GAZİANTEP’TE

 

İyileşen Lösemili Gençler LÖSEV’in düzenlediği etkinlikle Gaziantep Hilton Otel’de biraraya gelerekşu an kanserle mücadele eden kardeşlerine umut oldu. ‘Asla Yalnız Değilsiniz’ mesajını veren gençler, kanserin önlenebilen ve tedavi edebilen bir hastalık olduğunu bu mücadeleyi Büyük LÖSEV Ailesi ile kolkola atlatacaklarına inandıklarını kaydetti.

 

 

LÖSEV Lösemili Çocuklar Eğitim ve Sağlık Vakfı Gaziantep’te düzenlediği etkinlikte İyileşmiş LÖSEV Gençleri ile bir araya geldi. DoubleTree by Hilton Gaziantep Otelde gerçekleştirilen etkinlikte, İyileşmiş LÖSEV Gençleri lösemi ile mücadele eden kardeşlerine umut olmak için toplandı. Katılımcılara ayrıca motivasyonlarını artırmaya yönelik sunum gerçekleştirildi. Fikir alışverişinde bulunan gençler ‘Asla Yalnız Değilsiniz’ mesajını verdi. Kanserin önlenebilen ve tedavi edebilen bir hastalık olduğunun altını çizen Gençler bu mücadeleyi Büyük LÖSEV Ailesi ile kol kola atlatacaklarına inandıklarını belirtti. Devamında gençler ve mücadelesine devam eden kahramanlar yaratıcı drama etkinliği ile keyifli vakit geçirdiler.  

 

 

Çocuk ve Yetişkin tüm kanser hastalarına destek

 

LÖSEV ’e kayıtlı hasta ailelerin yüzde 87’si asgari ücret ve altında gelire sahip olup kırmızı et almakta zorlanan aileler.Özellikle Lösemi hastalarına kırmızı et ağırlıklı beslenmesi önerilmektedir. Kanser hastası yetişkinlerde de ekonomik yoksunluğun çok kritik seviyede olduğunu tespit eden LÖSEV, Kurban Bayramı döneminde aldığı vekâleten kurban bağışları ve yıl içinde yapılan adak bağışlarını hem çocuk hem yetişkin tüm kayıtlı hastalarına ulaştırmaya kararlı.

Siz de kanser hastalığının maddi girdabındaysanız www.losev.org.tr adresinden ya da 0312 447 06 60 arayarak LÖSEV’e ulaşabilir ve bu mücadelenizi LÖSEV ile kolkola hızla tamamlayabilirsiniz. Unutmayın kanser de yoksulluk da yoksunluk da kimsenin kaderi değildir ve LÖSEV kanseri tamamen silene kadar hiç durmadan hiç yorulmadan çalışmaya devam etmektedir.

 

Haber Merkezi
13.08.2022

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

BENZER HABERLER