“Türk Polisinin yanındayız”

Gaziantep’in köklü firmalarından birisi olan Altınoğlu Grup’un çalışanları, Türk Polis Teşkilatının 176. yıldönümü dolayısıyla ziyaretler gerçekleştirdi.

“Türk Polisinin yanındayız”

Altınoğlu Grup Mağazaları Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İslam Özaltın, “Türk Polis Teşkilatının 176. Yılını yürekten kutluyoruz, fedakârca görev yapan polisimizin her zaman yanındayız” diye konuştu.

 

 

ÖZALTIN: YÜREKTEN KUTLUYORUZ

 

Gaziantep’e hizmet anlamında birçok yatırımla büyümeye devam eden 43 yıllık köklü firma olan Altınoğlu Grup, son dönemdeki yatırımları ve sosyal sorumluluk projeleri ile hizmet vermeye devam ediyor. Türk Polis Teşkilatının 176. yıldönümü dolayısıyla açıklamalarda bulunan Özaltın “Halkın huzuru için gece gündüz demeden fedakârca görev yapan tüm polislerimizin Polis Haftası’nı kutluyorum” ifadelerine yer verdi.

 

“MUTLULUK VE BAŞARI DİLİYORUM”

 

Özaltın,” Altınoğlu Grup olarak ay boyunca bütün polislerimize hediyeler, özel fiyatlar olarak avantajlarımızı devam ettiriyoruz. Güvenliğimizi sağlamak için canları pahasına caddeleri yalnız bırakmayan, huzurumuz için çalışan polislerimize mutluluk ve başarı diliyorum. Altınoğlu Grup olarak, Türk Polis Teşkilatının 176. yıldönümü dolayısıyla ziyaretler gerçekleştirdik ve fedakâr polislerimize görevlerinde başarılar diledik” diye konuştu.

 

ALTINOĞLU GRUP, YATIRIMLARLA BÜYÜYOR

 

Gaziantep’te 43 yıldır beyaz eşya, hediyelik, ev tekstili, zücaciye gibi birçok alanda hizmet sunan Altınoğlu Grup, Bir Dünya AVM mağaza zincirleri ve yeni konsepti ile Gaziantep halkının hizmetine sunulan Samsung Mağazaları ile 14 mağaza ve 150 kişiye istihdam sağlayan yapısı ile yeni yatırımlarına devam ediyor. (Aylin Cıkcık)

 

Haber Merkezi
11.04.2021
Etiketler

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

BENZER HABERLER