Şafak SALICI

Şafak SALICI

Gaziantep Face Dergisi 5 yaşında...????

 
2015 yılının Mayıs ayında Sayın Ali Erdemoğlu’nun kapak konuğu olduğu Gaziantep Face Dergisinin ilk sayısından bugüne tam 5 yıl geçmiş..
 
Dile kolay tam 5 yıl....
 
Basın hayatı fikir işidir , düşünce işidir , olayı farklı yönleriyle görüp onu yansıtıp sizin baktığınız açıdan farklı yönleriyle okurlarınıza  gösterme işidir. Tabi bunları yaparken hepsinden önce güvene dayalı olmak zorundasınızdır
 
Bizim için her bir yayını birbirinden kıymetli olan Gaziantep Face Dergisi yayın hayatına başladığı 2015 yılından bu yana yer verdiği seçkin konukları ve ele aldığı konularıyla kamuoyunda ses getiren habercilik anlayışını benimsemiştir.
 
Bugüne kadar yaptığımız gibi bundan sonrada Ülkemiz ve Gaziantep iş dünyasının objektif Sesi olmaya , başarı hikayerine yer vermeye ve kamuoyunda güvenilir bir kaynak olma niteliğini dahada ileriye taşımaya devam edeceğiz.
 
Bu 5 yıl içerisinde Gaziantep Face Dergisi’nin  hikayesine güvenen ve kendini dergimizde güvende hissederek bizimle olan Konuklarımıza , Firmalarımıza , Köşe yazarlarımıza , Dergimize  bilgi ve birikimleriyle her zaman destek olan üstatlarımıza ve dostlarımıza ,  düşünce aşamasından son baskı haline kadar emeği geçen ve bizimle beraber olan herkese teşekkürü bir borç biliriz.
 
Covid-19 salgını nedeniyle Dergimizin 5.yıl lansmanını daha ileri bir tarihe ertelediğimizi üzülerek bildiriyorum ve bu lansman için hazırlanan 5.yıla özel okuyucularımızın en çok beğendiği Röpörtajlardan oluşan bir dijital baskımızı Bugün www.gaziantepface.comadresinde okıyucularımızla paylaşıyoruz.
 
 
Daha güzel günlerde Nice 5 yıllara...
Hoşçakalın...
Sağlıkla kalın...

22.05.2020

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

YAZARIN DİĞER YAZILARI